Дмитрий Гнап обнародовал видео о том, что вытворяыт ТЦК (территориальные центры комплектации), во время бусификации (новояз - ловля цивильных и принудительно ззатаскивая их ва микроавтобусы, а по-существу, похищая людей и издеваясь над ними, нарушают конституционные нормы и права человека, копируя нравы нашего варага - России).

Омбудсмен заявил, что люди, которые находились в ТЦК и СП, оставались без надлежащих оснований под стражей на периоды от 21 до 50 дней. Зафиксированы случаи, когда даже ветераны, имея удостоверение участника боевых действий, не были освобождены, сообщил омбудсмен.
"У людей без надлежащего оформления изымали документы и телефоны, лишая их права на защиту. Условия пребывания унижают человеческое достоинство: на 40−60 человек — всего 3 кружки и 8 металлических тарелок, люди вынуждены есть по очереди из одной посуды без обработки, отсутствуют подтверждения организации питания. Полная антисанитария — один туалет и один душ на такое количество людей, отсутствует постельное белье", — говорится в публикации Лубинца.
Отдельное внимание Лубинец обратил на состояние здоровья удерживаемых — мониторинг зафиксировал игнорирование очевидных болезней.
Вот некоторые из тысячи комментариев только на одно из более десятка видео на тему преступлений ТЦК в Укрине, опубликованное 20. 06. 2026 года.
Комментарии людей публикуются в оригинале на украинском и русском языках.

@ОлексаШумейко-ш5р
2 дні тому
Підлості ТЦКунів і поліцаїв немає меж. Будьте ви прокляті до сьомого коліна.
@ВикторКапинус-г7о
2 дні тому
Если начнут вламыватся в дома и квартиры, крови будет немерено. Вспомните мои слова.
@starik05
2 дні тому
Головний ворог українця це інший українець, і так було завжди
@3ZubUA
2 дні тому
Боже милостивий, яка мер30та ! Невже це Українці яких носить наша нещасна земля
@menmen7648
2 дні тому
Їх всіх зупинить тільки куля в лоб, владі по барабану їх фінансує Європа яка хоче мяса на фронті
@ВикторОсадчук-щ9к
2 дні тому
Рано или поздно ,,слава" догонит этих героев. Крыша у них временная, а вот слава будет постоянная и наказание неотвратимое.
@vladvlad785
2 дні тому
Ото їм бізнес попер! Люди нова нафта! У людей має бути зброя!
@ТетянаТетяна-ж2у
2 дні тому
Дякую вам за ефір, Нічого не зміниться,вони як шакали будуть ходити і шукати нові жертви, Тільки об'єднання наших людей
@antoninadanilyk9848
2 дні тому
Будьте вы прокляты враги народа.
@ecolive815
2 дні тому
Перший хто вломиться до чужої квартири захлинеться власною кров'ю. Я не бажаю нікому зла але рекомендую подумати всім хто вчиняє протиправні дії по відношенню до своїх громадян.
@olenabasilio570
2 дні тому
Скільки сволоти розвелося в Україні, яких "приголубила" тцк ...на більш цивілізоване, порядне мізків не вистачає! І таке відбувається в 21 столітті! Повна деградація!
@zhorabrus
2 дні тому
Доборолась Україна до самого краю, гірше ляха свої діти її розпинають. Т Г Шевченко
@ЮрийИльчик-к6щ
2 дні тому
Закінчиться це кривавою банею
@SerhiiTretiak
2 дні тому
Дякую, пане Дмитре за вашу працю і за вашу сміливість.
@Nika-z2o4v
2 дні тому
Як вони бояться за свою шкіру, це жах. Упирі.
@ВасильКорець-г1е
2 дні тому
Влада піде на любу підлість з такими самими халуями як тцк
@smertmoskalu
2 дні тому
Люди будуть захищатися.
@Olha-f4p
2 дні тому
Це все голобородько.
@peterdzhuga9562
2 дні тому
В такому разі потрібно придбати автомат.
@jassonn8007
2 дні тому
Только самосуд остановит этот беспредел
@СВОБОДА-7
2 дні тому
Если Тцкуны будут ламать двери ! То их будут пачками паковать в пакеты!🤬
@ЮрийЮрий-ъ1б
2 дні тому
Точно такая страна мне не нужна !
@ВениаминВениаминович
2 дні тому
Влада на це піде. Закінчиться це массовими вбивствами як людоловів так і цивільних.
@OtruiniyGrybochok
2 дні тому
Звичайно піде на все. Це ж Україна. Не мусорам же на фронт
@orfey21
2 дні тому
На всяк випадок тримайте в домі сокиру
@WAYFARER144
2 дні тому
Це зара вони таки зухвалi ...ПотiМ будуть тапочки в зубах носить
@kod-vn-ua
2 дні тому
тцк - ВИ-РОД-КИ!!! Ой будете відповідати, ой будете... і не по Закону, а перед Народом. Краще вже тікайте..
@svetlanahapych6097
2 дні тому
Дай Боже дожити,щоб Зеленський був покараний за всі свої злочини проти українського народу.
@istvani
2 дні тому
Ох і шакали, це ж ті самі, що 4 мільйони доносів Сталіну написали
@АндрійЛяшенник
2 дні тому
Був період в нашій історії, коли таксистів убивали ради грошей, А тепер буде ради помсти!
@helmutzinn
2 дні тому
тцкашники,это мелочь,а судьи,прокуроры,депутаты,олигархи,чинуши...Вот и выходит,что это бандитское государство нужно сносить под корень полностью.
@Бабушка-х5п
1 день тому
Армія тцк здорові бугаї знущаются з народу
@КатеринаНікітіна-ж8ш
2 дні тому
У мерзотника таксиста-людолова є прізвище,це можна вияснити,якщо був виклик,а далі по справедливості і закону.....
@ВалентинаВолонтирова
2 дні тому
Рыба гниє з голови.
@ЮраСирмай-ц6х6в
1 день тому
Дякую вам за вашу роботу. Чим все це закінчиться я боюся прогнозувати. Можу сказати,що мені стидно за мій народ. Ганьба.
@AlexPilot-q4d
2 дні тому
Виходить,що гроші красти є,а на мотивацію йти воювати немає?!?Хто краде,той нехай йде воює!!
@ВасильБалан-й7ш
1 день тому
думають що вони та їхні родини безсмертні ...
@Руслан-б8с9я
1 день тому
Виходячи на вулицю потрібно кожному мати балончик та електрошокер
@Анатолій-е1ы9у
2 дні тому
На рахунок таксистів я і несумнівався
Це самі продажні люди в Україні!
@ДенисОстровский-ю7ъ
2 дні тому
Это не мобилизация, это выселение коренного населения с этих земель.
@sergiyhutornyy4243
2 дні тому (змінено)
Це тєло, навіть української мови не знає, я про начальство, воно не має права працювати за нормами в держструктурі
@agasfers2124
2 дні тому
Ганьба тим, хто підіймає руку на український народ і топче закон!❤🇺🇦🙏
@Обманутыйрабсиянин
2 дні тому
Это каким нужно быть, чтобы выходить, если ты ни чего не заказывал!?!?!🤦
Даже, если заказал,то посылайте родственников ,которые не подлежат мобилизации!!!!
@РусланСергійович-ь8т
2 дні тому
Пора згадувати дитинство,робить самопали або куплять дробовик
@1955РУСИН
2 дні тому (змінено)
Зелена влада черговим, цинічним, підступно підлим порушенням Конституційних прав громадян провокує до внутрішнього протистояння, до громадянської війни.
Кому це на руку ? Відповідь...
@ЕленаЭсаулова-е1и
2 дні тому
Семеро подготовленных, давших присягу нападают на одного неподготовленного! Где логика? ТЦК на фронт, где они и должны быть, 2/3 полиции тоже и вопрос решён! Все же просто - пришло их время выполнять свою работу!🤷♀️ А не КРЫСятничать! 🤮
@valdemarbaikable
2 дні тому
Зло зроблене веренться непремінно !
@pacerhardmelina9555
2 дні тому
Дякую, Дмитро! Після війни люди будуть пам'ятати, хто боровся із внутрішнім ворогом.
@ОксанаБаранец-з4ъ
2 дні тому
Верховна зрада, робіть щось з цим беззаконням, бо дійде черга і до вас
@Krasotkamila-i4r
2 дні тому
Боже я і вони сучари люди....це просто жах...хто їх воспитав такими маньяками без честі і совісті...він же людина....😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
@user- qh1kj1rr9g
1 день тому
Маю два обріза, живим не здамся.
@ДмитрийДидковский-о3о
1 день тому
А можно было всех этих ответственных тцкакашников прямо с этого засидання запаковать и сразу с бусов высадить в окоп,выставив заградотряд.
@Обманутыйрабсиянин
2 дні тому
Звёзд этих нужно вычислять!
Камеры наблюдения есть везде!
Потом можно на свидание пойти!)
@СВОБОДА-7
2 дні тому
Бида в том что люди боятся брать лом в руки ! Это плохо .
@wiktastasia
2 дні тому
То вже фашизм , чи ще ні ?
@СемёнСемёныч-о5ж
2 дні тому (змінено)
Отвезение людей на смерть - является убийством.
А в какую форму одеты те кто его убивают: в российскую или
украинскую - для человека абсолютно одинаково.
- Люди, не позволяйте делать из себя идиотов.
@ТетянаДемянчук-с3я
1 день тому
Нема майбутнього у держави, громадяни якоi' полюють на своi'х же спiвгромадян.
@dimaluk8449
2 дні тому
Найогидніша держава світ
@andrey7263
2 дні тому
Звісно піде , 5 млн гоїв по плану залишать, а вони не вірять😂😂😂
@user-kc7sz2qh5f
1 день тому
Дякуємо за цікаве відео — те, що ти робиш ВАЖЛИВО
Бажаємо каналу — процвітання та багатства.
@frankenstein5494
1 день тому
Узаконено кіднепінг. Країна дно!
@АлександрДорошенко-с7э
1 день тому
Ось де вороги народу!!!Одні із них.
@Ирина-ъ3о4к
2 дні тому
А тебе Гнап респект и уважение***
@kod-vn-ua
2 дні тому
Можливість ламати двері в квартири, ну-ну.. Цікаво. а скільки шрапнелі і покусаних дуп буде в тцкашників? Скільки ЖМУРІВ? Чи їм за то будуть давати посвідчення учасників ..., щоб підняти їхнє засцяне нутро?
@АлександрВасильевич-ф9с
2 дні тому
Українцям потрібна зброя для захисту від русні та бандитів всередині нашої країни!
@ЛюбаМироновна-х2о
1 день тому
Хочеться вірить ,що це твориться не в Україні.
@ЗояМихайлова-и6н
2 дні тому
Так я визивала таксi, щоб перевезти невеличка драбину. Мене декiлька разiв запитала диспетчер, хто буду iхати, я чи чоловiк? Я вiдповiла, яка вам рiзниця. Та за три хвилини до прибуття таксi приiхав бус ТЦК. I в цей час мимо мене проходив чоловiк, i я швиденько кинула драбину посеред дороги, начебто впустила. Вони не змогли проiхати, а тому чоловiковi я сказала, щоб тiкав. Ой, як вони лаялися. В цей час пiд'iхав таксист. Я бачила, як вiн блимав iм фарами.
Але тому чоловiку я допомогла утiкти.
Дуже радiла.
@НаталіяСмирнова-т6щ
2 дні тому
Така гірка доля в України та українців. Бог забрав у декого розум і совість. Мабуть ми приречені своїмиж.
@ВалерійКондратович
2 дні тому
А люди так і не придумали як відбиватись забули про суміш молотова
@Makdim-zc6wi
2 дні тому
Дима спасибо вам за ваш труд.
@JohnSnow-ws8jp
2 дні тому
Будуть заходити в житло по наводкі, поліція закриватиме очі...
@ЛюдмилаНичипорук-т2э
2 дні тому
Не можу навіть додивитися до кінця ці відео. Я ще їх і підтримувала в тепер знаю яка це сволота
@Bars-p6r
2 дні тому
Ст.17 Конституции Украины Заборона узурпації армії: Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або для повалення конституційного ладу. Стало быть ТЦК есть Бандитское формирование а Полицаи которые им помогают также есть ТЦК сообщники.
@ВладВлад-я4о2д
2 дні тому
у многих людей дома, есть стрелковое оружие. это вселяет надежду...






